SUMMER DEALS a inceput. Vezi produsele din campanie.   

Contacteaza echipa Originals:

 

1. Informatii privind produsele si serviciile comercializate:

Program: luni - vineri: 08:00 - 20:00, sarbatori legale : 9:00 -17:30

Telefon: 0377.702.833

E-mail: clienti@originals.ro  

 

2. Sesizari si reclamatii privind produsele si serviciile comercializate:

E-mail: reclamatii@originals.ro

 

3. Marketing:

E-mail: marketing@originals.ro 

 

4. Achizitii:

E-mail: achizitii@originals.ro 

 

5. Contabilitate:

E-mail: contabilitate@originals.ro 

    

6. Resurse Umane:

E-mail: uman@originals.ro 

 

7. Informatica:

E-mail: informatica@originals.ro 

 

8. Juridic:

E-mail: juridic@originals.ro 

 

9. Depozitare, ambalare si expediere marfuri:

E-mail: depozit@originals.ro 

 

10. Administrarea bunurilor companiei:

E-mail: administrativ@originals.ro  

 

11. Conducerea Companiei:

E-mail: conducerea@originals.ro 

 

12. Adunarea Generala a Asociatilor:

E-mail: aga@originals.ro 

 

 

Date de identificare:

S.C. Originals S.R.L.

Sediul: Calea Cristesti nr. 79, localitatea Holboca, judetul Iasi, cod postal 707250

Coordonate GPS Latitudine: 47°08'56.2"N Longitudine: 27°41'28.4"E

Cod unic de inregistrare: RO 18515115

Nr. Reg. Comertului: J22/722/2006

Activitate principala: Comert cu amanuntul prin corespondenta

Cod CAEN: 5261

Inregistrata ca operator de date personale la ANSPDCP cu numarul de evidenta 20755